Kvalita a bezpečnost

Výhradní dovozce a distributor Gogo pro ČR, SK, PL, HU.

Gogo je firma s více jak 40 letou zkušeností v oblasti výroby dřevěných hraček. Zaměřují se na výrobky využitelné zejména jako učebně vzdělávací pomůcky.

Kvalita

Koncept hraček vychází z ochrany životního prostředí a využívají ekologicky šetrných materiálů. Při výrobě je využíváno bukového dřeva z evropských zemí s nejvyšším stupněm kvality. Na hračky je používáno německé netoxické vodní barvivo v souladu s nejnovějšími specifikacemi.

Bezpečnost

Všechny výrobky jsou opatřeny bezpečnostním certifikátem z Evropy EN71 v souladu se směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček a z USA certifikátem ASTM.

Trvanlivost

Nejvyšší prioritou GOGO výrobků je jakost, proto jsou jsou velice přísné kontroly při samotné výrobě produktů. Výrobky jsou navrženy tak, aby odolávaly každodenímu zacházení s dlouhodobou životností.

 

Educo je šetrná k životní prostředí. Proto se zaměřujeme na rozvoj vysoce kvalitních a bezpečných vzdělávacích produktů. Hlavní výrobní principy jsou kvalita, bezpečnost a trvanlivost.

Kvalita

Jsou používány životně dlouhodobé materiály, jako je dřevo z evropských lesů, evropské vodní barvy a laky. Přísná kontrola kvality zaručuje dlouhodobou životnost produktů.

Bezpečnost

Výrobky splňují požadavky různých bezpečnosti hraček a předpisů v souladu se směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček, včetně EN71 a ASTM.

Trvanlivost

Výrobky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby mohly být vystavovány každodenímu vytrvalému zacházení dětmi doma i a na základních školách po mnoho let.

Akros je společnost, která vyrábí vzdělávací hry, didaktické pomůcky a školní potřeby pro školy a předškoláky více jak 25 let. Produkty od společnosti Akros jsou přítomni ve více než 50 zemích světa a každoročně jsou tyto výrobky oceňovány. Veškeré výrobky jsou vyráběny ve Špaňělsku s vysokou kvalitou.

Všechny výrobky jsou opatřeny bezpečnostním certifikátem z Evropy EN71

Goki je název značky pro vysoce kvalitní hračky s více jak 30 letou zkušeností za přiměřenou cenu se schopností zajistit cenovou dostupnost. Kvalitní dřevěné hračky jsou nezbytné pro rozvoj a udržení motorických, smyslových a hmatových dovedností.

Standardy kvality

Při výrobě je zpracováván javor, buk, ořech, lipové dřevo, jasan, borovice, břízy a indické dřevo gumovníku Gollnest & Kiesel do dřevěných hraček.

Barvy a laky pocházejí z malých a vysoce specializovaných prodejců.

Použité materiály jsou pečlivě vybírány a interní řízení jakosti je integrováno do každého procesu vynálezu a výroby produktu. Každá hračka od Gollnest & Kiesel splňuje vysoké standardy kvality a je pravidelně sledována a testována.