Pronájem skákacích hradů - informace

Pronájem a půjčování skákacího hradu PUPILO.CZ. Nabízíme k pronájmu profesionální nafukovací skákací hrady pro děti. Skákací hrad je zábavná atrakce pro malé i větší děti. Pronájem skákacích hradů. Skákací hrady Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Jičín, Liberec, Hradec Králové, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Benešov a jiné města.

  • Pronájem skákacího hradu bez obsluhy

Cena

Cena za pronájem skákacího hradu se hradí před zapůjčením.

Cena za ujetý 1 km/8,- Kč se počítá tam i zpět.

Vratná kauce je účtována ve výši 5000,- Kč vč. DPH. Tato kauce je vrácena po vrácení skákacího hradu v původním stavu bez poškození. Provozovatel si vyhrazuje právo na náhradu škody případného poškození dle smluvních podmínek. Smlouva o pronájmu je vždy předána a podepsána před zapůjčením skákacího hradu. Na vyžádání je možné smlouvu zaslat před zapůjčením v elektronické podobě.

V ceně pronájmu atrakce je přepravní taška, fukar 230V, kotevní kolíky, bezpečností instrukce, návod a podložka pod skákací hrad.

Doprava a vyzvednutí

Dovoz automobilem přímo na místo je možný pouze po telefonické dohodě. Pokud je volný automobil a řidič, rádi Vám atrakci přivezeme a zase odvezeme po Mládé Boleslavi zdarma. Po Praze 1 km/5,- Kč. Cena za ujetý 1 km/8,- Kč mimo Prahu a Mladou Boleslav, km se počítají tam i zpět.

Místo vyzvednutí při osobním odběru je Pod Oborou, 293 06 Kosmonosy. Po dohodě je možnost vyzvednutí v Praze 4 –Kunratice. Nájemce nesmí být mladší 18 let. Povinností nájemce je sdělit místo, kde atrakce bude provozována po dobu pronájmu. V den půjčení se podpisuje nájemní smlouva.

Délka pronájmu

Cena za jeden den pronájmu je počítána od vyzvednutí 8:00-10:00 hodin do vrácení 19:00 hodin týž den, případně dle domluvy do 21:00 či následující den 7:00-8:00 hodin. Místo vyzvednutí je Pod Oborou, 293 06 Kosmonosy. Po dohodě je možnost vyzvednutí v Praze 4 – Kuratice.

!!Stručné požadavky!!

- Atrakci lze zapůjčit pouze osobě starší 18 let. Osoba musí mít při převzetí občanský průkaz a poskytnout z něj informace pronajímateli.

- Terén pro atrakci musí být rovný, zbaven kamenů, ostrých předmětů apod. Pod skákacím hradem musí být podložka, která je dodána s atrakcí.

- Plocha pro umístění hradu musí být vhodná pro provoz a ukotvení.

- Hrady jsou určené pouze pro děti!

- Fukar (230V) musí být po celou dobu v provozu. Atrakci tak udržuje trvale nafouknutou.

- Při provozu skákacího hradu je nutný stálý dohled dospělé osoby.

- Nutné dodržovat bezpečnostní instrukce.

- Skákací hrad musí byt vždy zajištěn kolíky.

- Skákací hrad nesmí být v provozu za nepříznivého počasí (déšť, silný vítr).

- Na fukar se nesmí dostat voda

- Vstup do hradu je povolen pouze bez obuvi, jídla, nápojů, žvýkaček a jiných předmětů.

- Povinností nájemce je sdělit místo, kde atrakce bude provozována po dobu pronájmu.

Napište nám

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů