Veloobchod

Zabýváme se velkoobchodním prodejem hraček

Na našem e-shopu je pouze malá část vybraných hraček pro maloobchodní prodej. Pro velkoobchodní prodej máme v nabídce širokou škálu eduktativních hraček, které pro malobchodní prodej nenabízíme. Pro zájemce o spolupráci nás kontaktujte telefonicky nebo emailem zde.

Jsme výhradním dovozcem a distributorem firmy Gogo pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Firma Gogo vyrábí vysoce kvalitní dřevěný hračky a učební pomůcky, které mají vzdělávací a bezpečnostní vlastnosti. Jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám dětí všech věkových kategorií.

Vyrábí širokou řadu produktů pro kategorie kojenců, batolat, dětí z mateřských škol, dětí v raném věku a dalších dětí předškolního věku. Produkty umožňují všem dětem, aby se mohli bezpečně učit a šťastné růst.

Díky 44 letým zkušenostem v oblasti výroby dřevěných hraček a profesionálním vývojářům ve spolupráci s pedagogy odpovídají hračky vysoké kvalitě, odolávaly každodennímu zacházení s dlouhodobou životností, bezpečnostním normám, zábavnými a zejména vzdělávacími funkcemi. To umožňuje dětem si dopřát hrát, učit se a šťastně rozvíjet. Produkty mají zábavný design a zároveň plní vzdělávací funkce.

Kvalita a bezpečnost

Hračky dodržují koncepci ochrany životního prostředí a plně využívají ekologicky šetrné materiály. Při výrobě je využíváno bukového dřeva z evropských zemí s nejvyšším stupněm kvality. Požadavky na kvalitu výrobků společnosti jsou nejvyšší prioritou. Veškerá kontrola a balení výrobků se provádějí ve vlastní továrně, aby byla zajištěna 100% kvalita a bezpečnost. Na hračky je používáno německé netoxické vodní barvivo v souladu s nejnovějšími specifikacemi. Všechny výrobky jsou opatřeny bezpečnostním certifikátem z Evropy EN71 v souladu se směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček a z USA certifikátem ASTM, dále drží certifkát FCS.

Životní prostředí

Pokud jde o obalové krabice a obalové materiály, používají se recyklované materiály k opětovnému použití s cílem zabránit vzniku odpadů, které způsobují znečištění životního prostředí. Povlak a inkoust jsou na vodní bázi, které jsou v souladu s nejnovějšími specifikacemi pro inkoust. Tak může být efektivně recyklován a rozložen, čímž se vytváří méně znečištění Země.

Napište nám

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů