Bezpečnost a kvalita skákacích hradů

Bezpečnost a kvalita

Všechny skákací hrady, které máme v nabídce, jsou vyrobeny tak, aby byly bezpečné a odolné. Skákací hrady jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který zpomaluje hoření a neobsahuje olovo (nehořlavý materiál splňuje normu BS7837. Hrady jsou zabezpečeny bezpečnostní sítí, aby se zabránilo nebezpečí úrazu. Skákací hrady jsou nezávisle testovány. Na rozdíl od jiných skákacích hradů jsou naše vybaveny nouzovým východem, aby bylo zajištěno, že všichni jedinci bezpečně opustí atrakci v nouzové situaci. Výstup je zajištěn pomocí zipu, který se snadno rozepne a vznikne tím rychlý průchod.

Bezpečné hraní začíná hned u vchodu do atrakce s bezpečnostním nápisem. Každý skákací hrad obsahuje obecné pokyny, co jedinci mohou a nemohou dělat během svého času na nafukovacích hrách. Je nutné tyto pokyny dodržovat, aby si jedinci užili strávený čas na skákadle a vytvořili si dlouhotrvající vzpomínky, ale ne nikdy na úkor bezpečnosti vůči sobě i ostatním. Značky jasně vyjadřují konkrétní pokyny, které se musí dodržovat, aby zajistili zábavné a bezpečné prostředí.

Všechny skákací hrady splňují nebo překračují nepřísnější mezinárodní bezpečnostní normy ASTM F963, EN 71, ISO, EN14960, CPSIA, CE, UL.

Napište nám

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů